FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
31.08.2019 Choceň 2010
15.06.2019 Choceň 2011
13.07.2019 Vilémovice neomezeně
24.08.2019 Uničov 2009
13.07.2019 Bělušice (Kolín) muži
NOVÉ TURNAJE - SVK
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
22.06.2019 Kalinkovo 2013
15. - 16.06.2019 Trnava 2010
01. - 06.07.2019 Prešov 2004 (dívky)
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
13. - 15.12.2019 Rzeszów (POL) dorost
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006

I. ročník memoriálu Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 19.05.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2008
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník memoriálu františka šrámka, starší přípravka, pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-03-08 18:02
Přihlášené týmy: 1. Karlštejn
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B

stav k 8.3. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-03-09 11:45
Přihlášené týmy:
1. Karlštejn
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr

stav k 9.3. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-03-11 17:00
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr

stav k 11.3. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2019-03-14 13:58
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr
7. Sokol Zvole

stav k 14.3. 2019
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2019-03-19 22:03
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr
7. Sokol Zvole
8. SK Slaný

stav k 19.3. 2019
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2019-03-20 08:34
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr
7. Sokol Zvole
8. SK Slaný A
9. SK Slaný B

stav k 20.3. 2019
Citovat
0 #7 Jiří Čech 2019-04-24 21:48
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Králův Dvůr
7. Sokol Zvole
8. SK Slaný A
9. SK Slaný B
10. FK Dobříč

stav k 24.4. 2019
Citovat
0 #8 Jiří Čech 2019-05-06 08:51
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Sokol Zvole
7. SK Slaný A
8. SK Slaný B
9. FK Dobříč

stav k 6.5. 2019
Citovat
+1 #9 Jiří Čech 2019-05-09 15:59
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Roztoky
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Sokol Zvole
7. SK Slaný A
8. SK Slaný B
9. FK Dobříč
10. Sparta Praha (dívky)

stav k 9.5. 2019
Citovat
+1 #10 Jiří Čech 2019-05-16 15:03
Přihlášené týmy:
1. Stodůlky
2. Rapid Plzeň
3. Slavia Praha (dívky)
4. Motorlet A
5. Motorlet B
6. Sokol Zvole
7. SK Slaný A
8. SK Slaný B
9. FK Dobříč
10. Sparta Praha (dívky)

stav k 16.5. 2019
Citovat

Poslední komentáře