FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
17.06.2018 Praha 2006
17.06.2018 Praha 2008
17.06.2018 Praha 2009
17.06.2018 Praha 2010
17.06.2018 Praha 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Taverny Cup

kalendar DATUM KONÁNÍ: 23.06.2018
adresa ADRESA: Sedlčany
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1800
informace DALŠÍ INFORMACE: Venkovní turnaj pod záštitou starosty města
1-3 místo poháry,medaile
Každé mužstvo věcné ceny
Na soupisce max 10 hráů
Možnost startu dvou hráčů r.2009
Pitný a stravovací režim zajištěn
firma POŘADATEL: Město Sedlčany
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Josef Hrma,Miloš Mácha,Martin Habart
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 602222452 ,602460452
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

0 #1 Martin Habart 2018-02-23 17:49
Přihlášená mužstva.
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
Citovat
0 #2 Martin Habart 2018-02-24 21:13
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
Citovat
0 #3 Martin Habart 2018-02-25 07:28
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.Tj Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
Citovat
0 #4 Martin Habart 2018-02-26 08:12
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
Citovat
0 #5 Martin Habart 2018-03-01 10:37
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
Citovat
0 #6 Martin Habart 2018-03-01 15:28
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.Sk Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
7.Sk Posázavan Poříčí nad Sázavou
Citovat
0 #7 Martin Habart 2018-03-01 19:43
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
7.SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
8.FK Kohouti Rokycany
Citovat
0 #8 Martin Habart 2018-03-02 13:35
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
7.SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
8.FK Kohouti Rokycany
9.TJ Sokol Počepice
Citovat
0 #9 Martin Habart 2018-03-13 15:12
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
7.SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
8.FK Kohouti Rokycany
9.TJ Sokol Počepice
10.SK Spartak Příbram
Citovat
0 #10 Martin Habart 2018-03-20 20:46
Přihlášená mužstva
1.Tatran Sedlčany
2.Sokol Kosova Hora
3.TJ Sokol Jesenice
4.FK Pšovka Mělník
5.SK Střešovice 1911
6.FK Králův Dvůr
7.SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
8.FK Kohouti Rokycany
9.TJ Sokol Počepice
10.SK Spartak Příbram
11.TJ Avia Čakovice
Citovat