FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
17.06.2018 Praha 2006
17.06.2018 Praha 2008
17.06.2018 Praha 2009
17.06.2018 Praha 2010
17.06.2018 Praha 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

5. ročník STAVSEM Cup

kalendar DATUM KONÁNÍ: 23.06.2018
adresa ADRESA: TJ Řepín, Hájenská, Řepín 277 33, (okres Mělník)
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2006
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 7+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: 9 mužstev, každý s každým, 2 hřiště, vyhlášení nejlepšího hráče z každého mužstva, nejlepší střelec, brankář, první tři mužstva, poháry, medaile, všechny mužstva tašku sladkostí, atd.předpokládaný začátek 9 hod. konec 15 hod., čas utkání 17 min.
firma POŘADATEL: Zbyněk Štrupl
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Zbyněk Štrupl
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 604 101 518
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

0 #1 Zbyněk 2018-03-08 22:16
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
Citovat
0 #2 Zbyněk 2018-03-09 12:30
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
Citovat
0 #3 Zbyněk 2018-03-10 20:14
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
Citovat
0 #4 Zbyněk 2018-03-15 06:57
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
Citovat
0 #5 Zbyněk 2018-03-22 13:38
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
Citovat
0 #6 Zbyněk 2018-03-25 19:49
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
7. SK Rakovník
Citovat
0 #7 Zbyněk 2018-04-04 13:07
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
7. SK Rakovník
8. SK Benešov
Citovat