FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
02.03.2019 Praha 2010
08.06.2019 Polná 2008
14. - 15.12.2019 Třinec muži
08.06.2019 Polná 2010
30.03.2019 Ostrava 2006
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2019 Prešov 2005 (dívk)
01. - 06.07.2019 Prešov 2005
01. - 06.07.2019 Prešov 2006
01. - 06.07.2019 Prešov 2007
01. - 06.07.2019 Prešov  2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

O Pohár města Lázně Bohdaneč

kalendar DATUM KONÁNÍ: 01.06.2019
adresa ADRESA: SK Lázně Bohdaneč, Kosinova 282
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2012
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1.000,- Kč
informace DALŠÍ INFORMACE: Předpokládaná účast 20-32 týmů z celé ČR (po dohodě s pořadateli možnost ubytování).
Hraje se na 4-6 hřištích v areálu SK Lázně Bohdaneč (bývalý prvoligový stánek).
Hrací systém turnaje je závislý na počtu přihlášených družstev.
Předpokládají se šestičlenné skupiny s dalším postupem.
Pro družstva jsou připravené hodnotné ceny, poukazy do fotbalové prodejny, poháry, medaile, oceněni budou i nejlepší jednotlivci. Pěkné zázemí stadionu s tribunami a restaurací s množností občerstvení i obědů po dohodě s pořadateli.
firma POŘADATEL: Bc. David Martínek, Jan Baldrych
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Bc. David Martínek, Jan Baldrych
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 721 700 726, 724 032 114
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jan Baldrych 2018-11-28 07:23
Přihlášené týmy k 28.11.:
SK Lázně Bohdaneč
FK Pardubice
MFK Chrudim
FK Kolín
SK Pardubičky
FK Přelouč
Sokol Staré Hradiště
Citovat
0 #2 Jan Baldrych 2018-11-29 11:53
FC Hradec Králové bílá
FC Hradec Králové černá
Citovat
0 #3 Jan Baldrych 2018-11-30 14:41
SK Střešovice 1911
Citovat
0 #4 Jan Baldrych 2018-12-02 18:57
FC Tempo Praha červená
FC Tempo Praha žlutá
Citovat
0 #5 Jan Baldrych 2018-12-02 18:58
Cituji Jan Baldrych:
FC Tempo Praha červená
FC Tempo Praha žlutá

Paramo Pardubice
Citovat
0 #6 Jan Baldrych 2018-12-13 09:31
Přihlášené týmy k 13.12. AKTUALIZOVÁNO:
SK Lázně Bohdaneč
FK Pardubice
MFK Chrudim
FK Kolín
SK Pardubičky
FK Přelouč
Sokol Staré Hradiště
FC Hradec Králové bílá
FC Hradec Králové černá
SK Střešovice 1911
FC Tempo Praha červená
FC Tempo Praha žlutá
Bohemia Poděbrady
HFK Třebíč
MFK Trutnov
Paramo Pardubice
Citovat
0 #7 Jan Baldrych 2018-12-16 20:27
Baník Chvaletice
SK Slavia Praha bílá
SK Slavia Praha červená
MFK Nové Město nad Metují
Citovat
0 #8 Jan Baldrych 2019-02-18 09:18
SK Lázně Bohdaneč
FK Pardubice
MFK Chrudim
FK Kolín
SK Pardubičky
FK Přelouč
Sokol Staré Hradiště
FC Hradec Králové bílá
FC Hradec Králové černá
SK Střešovice 1911
FC Tempo Praha červená
FC Tempo Praha žlutá
Bohemia Poděbrady
HFK Třebíč
MFK Trutnov
Paramo Pardubice
Baník Chvaletice
SK Slavia Praha bílá
SK Slavia Praha červená
MFK Nové Město nad Metují
TJ Svitavy
SK Benešov
SK Líšeň
Citovat

Poslední komentáře

  • Turnaj O pohár starosty města
    Před 6 hodin
    Přihlášené týmy k 19.2.2019 Slavoj Polná FC Vysočina Jihlava MŠK Iskra Petržalka
     
  • Újezd Cup - Memoriál Vladimíra Ryby
    Před 8 hodin
    Polaban Nymburk Sokol Újezd RMSK Cidlina Nový Bydžov Slavia Hradec Králové Slavoj ...
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 11 hodin
    Dalším přihlášeným mužstvem se stává FK Meteor Praha VIII Junior Strakonice 2 ...
     
  • Hovo cup
    Před 12 hodin
    SK Třeboradice
     
  • O Pohár města Lázně Bohdaneč
    Včera
    SK Lázně Bohdaneč FK Pardubice MFK Chrudim FK Kolín SK Pardubičky FK Přelouč Sokol ...
     
  • Náš turnaj
    Před 2 dny
    Dobrý den, je turnaj 23.2. pro kategorii 2010 stále volný? Rád bych přihlásil tým ...
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 6 dny
    17.2. (2012) jedno místo uvolněno
     
  • Turnaj ročník 2011
    Před 6 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK Ostrov "A" 2011 2. Spartak Horní Slavkov 2011 3. Slavia ...