FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
24.08.2019 Libáň 2009
10.08.2019 Spytihněv 2007
10.08.2019 Spytihněv 2008
05.07.2019 Malá Hraštice muži
26.10.2019 Chvaletice 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.06.2019 Kalinkovo 2013
22.06.2019 Kalinkovo 2012
22.06.2019 Kalinkovo 2009
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
13. - 15.12.2019 Rzeszów (POL) dorost
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006

I. ročník o pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 08.06.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník o pohár Karla IV., mladší přípravka, pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-03-12 07:17
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY

stav k 12.3. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-03-14 14:08
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV

stav k 14.3. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-03-22 20:35
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV

stav k 22.3. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2019-03-28 21:34
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM

stav k 28.3. 2019
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2019-05-05 06:43
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM
7. FK LITEŇ

stav k 5.5. 2019
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2019-05-20 10:47
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM
7. FK LITEŇ
8. FK ZLÍCHOV
Citovat
0 #7 Jiří Čech 2019-05-24 07:39
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM
7. FK LITEŇ
8. FK ZLÍCHOV
9. DOBŘÍČ/NUČICE

STAV K 24.5. 2019
Citovat
0 #8 Jiří Čech 2019-05-27 09:33
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM
7. FK LITEŇ
8. FK ZLÍCHOV
9. DOBŘÍČ/NUČICE
10. SK STŘEŠOVICE 1911
11. SPARTA PRAHA (DÍVKY)

STAV K 27.5. 2019
Citovat
0 #9 Jiří Čech 2019-05-31 20:35
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
3. TJ ROZTOKY
4. SK ERVĚNICE-JIRKOV
5. SK BENEŠOV
6. FK DUKLA JM
7. FK LITEŇ
8. FK ZLÍCHOV
9. DOBŘÍČ/NUČICE
10. SK STŘEŠOVICE 1911
11. SPARTA PRAHA (DÍVKY)
12. FK VODŇANY

Kapacita turnaje již naplněna!

STAV K 31.5. 2019
Citovat

Poslední komentáře