FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
02.03.2019 Praha 2010
08.06.2019 Polná 2008
14. - 15.12.2019 Třinec muži
08.06.2019 Polná 2010
30.03.2019 Ostrava 2006
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2019 Prešov 2005 (dívk)
01. - 06.07.2019 Prešov 2005
01. - 06.07.2019 Prešov 2006
01. - 06.07.2019 Prešov 2007
01. - 06.07.2019 Prešov  2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Březnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.03.2019 polsko Świdnica 2006 8+1 př. tráva, UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Milovice 2007 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2008 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Rtyně v Podkrkonoší muži 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Milovice 2010 4+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2012 3+0 palubovka
09.03.2019 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2008 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2013 3+0 palubovka
10.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Lázně Bohdaneč 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2006 7+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2008
5+1
UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2010 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2008 (dívky) 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
24.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2012 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Vykáň 2010 4+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Všeradice 2006 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Brno 2006 7+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Uničov 2010 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Ostrava 2006 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Vykáň 2011 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Všeradice 2012 3+0 UMT
31.03.2019 ceska republika Brno 2012 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Brno 2008 5+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2007 6+1 UMT

Poslední komentáře

  • Turnaj O pohár starosty města
    Před 6 hodin
    Přihlášené týmy k 19.2.2019 Slavoj Polná FC Vysočina Jihlava MŠK Iskra Petržalka
     
  • Újezd Cup - Memoriál Vladimíra Ryby
    Před 8 hodin
    Polaban Nymburk Sokol Újezd RMSK Cidlina Nový Bydžov Slavia Hradec Králové Slavoj ...
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 10 hodin
    Dalším přihlášeným mužstvem se stává FK Meteor Praha VIII Junior Strakonice 2 ...
     
  • Hovo cup
    Před 11 hodin
    SK Třeboradice
     
  • O Pohár města Lázně Bohdaneč
    Včera
    SK Lázně Bohdaneč FK Pardubice MFK Chrudim FK Kolín SK Pardubičky FK Přelouč Sokol ...
     
  • Náš turnaj
    Před 2 dny
    Dobrý den, je turnaj 23.2. pro kategorii 2010 stále volný? Rád bych přihlásil tým ...
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 6 dny
    17.2. (2012) jedno místo uvolněno
     
  • Turnaj ročník 2011
    Před 6 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK Ostrov "A" 2011 2. Spartak Horní Slavkov 2011 3. Slavia ...