FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.05.2020 Radonice 2012
01.05.2020 Radonice 2011
08.05.2020 Radonice 2010
08.05.2020 Radonice 2009
20.06.2020 Strakonice 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

Lednové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2013 3+0 palubovka
11.01.2020 ceska republika Pardubice 2010 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Světlá nad Sázavou 2007 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Detva 2012 5+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Uničov 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Chomutov 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Detva 2011 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Detva 2009 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Náchod 2005 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Krupka 2007 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Málkov 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Detva 2008 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
26.01.2019 ceska republika Krupka 2005 4+1 palubovka
26.01.2019 ceska republika Spořice 2012 4+1 palubovka
26.01.2019 ceska republika Říčany 2006 4+1 UMT
26.01.2019 ceska republika Náchod 2009 4+1 palubovka
31.01. - 03.02.2020 ceska republika Prešov 2012 5+1 palubovka

Poslední komentáře