FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23. - 24.06.2018 Holice 2003
09.06.2018 Česká Skalice 2010
23.06.2018 Žlutice 2007
25.08.2018 Praha 2008
08.05.2018 Všeradice 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
18.02.2018 Detva 2008
27.01.2018 Detva 2007
20.01.2018 Partizánske dorost
20.01.2018 Liptovský Mikuláš 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2009
 
kemp myto

Lednové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
06.01.2018 ceska republika Všetaty neomezeně 3+0 palubovka
06.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Černošice 2009 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Pohořelice 2006 5+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2003 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Pardubice 2007 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
06.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
06.01.2018 ceska republika Milovice 2007 4+1 UMT
06.01.2018 ceska republika Rohatec 2005 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Spořice 2012 3+0 palubovka
06.01.2018 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Hradec Králové 2004 (dívky) 4+1 palubovka
06.01.2018 ceska republika Brno 2006 4+1 palubovka
06.01.2018 slovensko Detva 2004 4+1 palubovka
06. - 07.01.2018 ceska republika Rtyně v Podkrkonoší muži 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2006 5+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
07.01.2018 ceska republika Hradec Králové 2009 4+1 palubovka
07.01.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.01.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
13.01.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
13.01.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 palubovka
13.01.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
13.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 UMT
13.01.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
13.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
13.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
14.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
14.01.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
14.01.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
14.01.2018 ceska republika Chomutov 2012 3+0 palubovka
14.01.2018 ceska republika Chomutov 2011 5+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 4+1 palubovka
14.01.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
14.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
20.01.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Krupka 2005 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2009 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2007 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 UMT
20.01.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
20.01.2018 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
20.01.2018 slovensko Liptovský Mikuláš 2010 4+1 palubovka
20.01.2018 slovensko Partizánske dorost 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Náchod 2005 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Tábor 2006 4+1 palubovka
20.01.2018 ceska republika Moravský Písek 2009 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
21.01.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
21.01.2018 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Heřmanův Městec 2009 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Hradec Králové 2003 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
21.01.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
21.01.2018 ceska republika Náchod 2004 4+1 palubovka
21.01.2018 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 UMT
27.01.2018 ceska republika Odolená Voda 2007 5+1 UMT
27.01.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Hradec Králové 2002 4+1 palubovka
27.01.2018 slovensko Detva 2007 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Hořovice 2005 4+1 palubovka
27.01.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
28.01.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
28.01.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
28.01.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 UMT
28.01.2018 ceska republika Jesenice 2005 4+1 palubovka
28.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
28.01.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
28.01.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
28.01.2018 ceska republika Zákupy 2005 4+1 palubovka

Poslední komentáře

  • Chomutov r.2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.SKJ JUNIOR ŽATEC 2.FK LITOMĚŘICE,,žlutí´´ 3.MFK MOST 4.FK ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Včera
    FK Radošovice
     
  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 SK Stodůlky Praha A SK Stodůlky Praha B ...
     
  • Adidas 4 Sport Cup
    Včera
    Ešte stále sa môžete prihlásiť! Posledné voľné miesta v kategóriách ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Před 4 dny
    FK Brandýs-Boleslav Poslední volné místo !