FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23. - 24.06.2018 Holice 2003
09.06.2018 Česká Skalice 2010
23.06.2018 Žlutice 2007
25.08.2018 Praha 2008
08.05.2018 Všeradice 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
18.02.2018 Detva 2008
27.01.2018 Detva 2007
20.01.2018 Partizánske dorost
20.01.2018 Liptovský Mikuláš 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2009
 
kemp myto

Únorové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 04.02.2018 slovensko Prešov 2010 5+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2003 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 (dívky) 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové
2003 (dívky)
4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Jičín 2007 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Krupka 2003 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Žďár nad Sázavou 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Hradec Králové 1999 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
04.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zbuzany 2010 5+1 UMT
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Chrudim 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2001 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2009 (dívky) 5+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 (dívky) 5+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 5+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Milovice 2006 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
18.02.2018 slovensko Detva 2008 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Krupka 2009 5+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Heřmanův Městec 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Kralupy nad Vltavou 2012 3+0 palubovka

Poslední komentáře

  • Chomutov r.2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.SKJ JUNIOR ŽATEC 2.FK LITOMĚŘICE,,žlutí´´ 3.MFK MOST 4.FK ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Včera
    FK Radošovice
     
  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 SK Stodůlky Praha A SK Stodůlky Praha B ...
     
  • Adidas 4 Sport Cup
    Včera
    Ešte stále sa môžete prihlásiť! Posledné voľné miesta v kategóriách ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Před 4 dny
    FK Brandýs-Boleslav Poslední volné místo !