FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
  23. - 24.02.2019 Kutná Hora 2008  
  26. - 27.01.2019 Kutná Hora 2009  
  08. - 09.12.2018 Kutná Hora 2011  
  28.09.2018 Vykáň 2008  
  30.03.2019 Dolní Cerekev 2011  
NOVÉ TURNAJE - SVK
  03.06.2018 Bratislava 2007  
  24.06.2018 Košice 2007  
  24.06.2018 Košice 2009  
  24.06.2018 Košice 2011  
  23.06.2018 Košice 2010  
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
  14. - 16.12.2018 Rzeszów (POL) dorost  
  25.08.2018 Zory (POL) 2005  
  01. - 02.12.2018 Milówka (POL) 2005  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2009  
 

Zářijové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.09.2018 ceska republika Český Brod 2008 5+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Český Brod 2010 4+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Týnec nad Labem 2008 5+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Týnec nad Labem 2010 4+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Lomnice nad Popelkou 2008 5+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Všeradice 2011 4+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Vykaň 2008 5+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Libáň 2008 5+1 přírodní tráva
01.09.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.09.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.09.2018 ceska republika Choceň 2010 4+1 přírodní tráva
02.09.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
02.09.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
02.09.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 přírodní tráva
08.09.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
08.09.2018 ceska republika Radonice 2011 4+1 přírodní tráva
09.09.2018 ceska republika Kochánky 2012 4+1 přírodní tráva
09.09.2018 ceska republika Rokycany 2010 5+1 přírodní tráva
09.09.2018 ceska republika Sendražice 2010 3+0 přírodní tráva
09.09.2018 ceska republika Sendražice 2011 3+0 přírodní tráva
15.09.2018 ceska republika Radonice 2010 4+1 přírodní tráva
15.09.2018 ceska republika Vykaň 2009 5+1 přírodní tráva
16.09.2018 ceska republika Sendražice 2008 3+0 přírodní tráva
22.09.2018 ceska republika Radonice 2008 5+1 přírodní tráva
23.09.2018 ceska republika Sendražice 2011 3+0 přírodní tráva
23.09.2018 ceska republika Sendražice 2010 3+0 přírodní tráva
28.09.2018 ceska republika Český Brod 2006 7+1 přírodní tráva
28.09.2018 ceska republika Český Brod 2008 5+1 přírodní tráva
28.09.2018 ceska republika Český Brod 2010 4+1 přírodní tráva
28.09.2018 ceska republika Vizovice 2011 4+1 př. tráva, UMT
28.09.2018 ceska republika Radonice 2010 4+1 přírodní tráva
28.09.2018 ceska republika Vykáň 2008 5+1 přírodní tráva
30.09.2018 ceska republika Sendražice 2009 3+0 přírodní tráva
30.09.2018 ceska republika Sendražice 2008 3+0 přírodní tráva

Poslední komentáře