FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
17.06.2018 Praha 2006
17.06.2018 Praha 2008
17.06.2018 Praha 2009
17.06.2018 Praha 2010
17.06.2018 Praha 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Červnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2001 10+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2003 10+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2005 8+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2007 6+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2008 6+1 př. tráva, UMT
02.06.2018 ceska republika Pečky 2009 4+1 přírodní tráva
02.06.2018 ceska republika Milovice 2006 7+1 přírodní tráva
03.06.2018 slovensko Bratislava 2007 6+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 Slovinsko Miklavz 2011 6+1 př. tráva, UMT
09.06.2018 ceska republika Český Brod 2009 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Česká Skalice 2010 4+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Novosedly nad Nežárkou 2008 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Novosedly nad Nežárkou 2010 4+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Všeradice 2006 7+1 přírodní tráva
10.06.2018 ceska republika Náchod 2005 10+1 př. tráva, UMT
15. - 17.06.2018 ceska republika Břeclav 2005 7+1 přírodní tráva
15. - 17.06.2018 ceska republika Přelouč 2003 10+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Strakonice 2007 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Strakonice 2009 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2005 6+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Blatná 2007 7+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Roudnice 2009 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Náchod 2010 4+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Újezd 2009 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Náchod 2009 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2005 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Praha 2006 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Kardašova Řečice 2010 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Český Brod 2003 10+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha muži 5+1 UMT
23.06.2018 ceska republika Rýmařov 2007 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Žlutice 2007 7+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2007 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Sedlčany 2011 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Sedlčany 2010 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Řepín 2006 7+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Chabařovice 2007 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 slovensko Šala 2007 7+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Radim muži 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Náchod 2008 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha 2006 7+1 přírodní tráva
23.06.2018 slovensko Košice 2006 6+1 přírodní tráva
23.06.2018 slovensko Košice 2008 6+1 přírodní tráva
23.06.2018 slovensko Košice 2010 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 přírodní tráva
23. - 24.06.2018 ceska republika Holice 2003 10+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Český Brod 2005 7+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Rýmařov 2005 7+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2009 4+1 přírodní tráva
24.06.2018 slovensko Bučany 2007 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Náchod 2011 4+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Radim 2007 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 slovensko Košice 2011 5+1 UMT
24.06.2018 slovensko Košice 2009 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 slovensko Košice 2007 6+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 přírodní tráva
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2001 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2003 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2005 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2006 7+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2007 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2008 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2009 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2010 4+1 př. tráva, UMT
30.06. - 01.07.2018 ceska republika Vojkovice muži 5+1 přírodní tráva