FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
21. - 23.12.2018 Trutnov muži
20.01.2019 Praha 2008
20.01.2019 Praha 2006
05.01.2019 Odolená Voda 2010
05.01.2019 Odolená Voda 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2004 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2002 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2009
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2008
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2007
 

Dubnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2010 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 7+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2000 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2002 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2004 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2005 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2006 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2007 8+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2008 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2009 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2010 6+1 př. tráva, UMT

Poslední komentáře