FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23.02.2020 Česká Lípa 2013
15.02.2020 Prostějov 2007
08. - 09.05.2020 Kutná Hora 2011
20.06.2020 2005
20.06.2020 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

Prosincové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Krupka 2011 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Spořice 2012 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2007 4+1 palubovka
 01.12.2019 polsko Witoszów Dolny 2008 4+1 palubovka
06. - 08.12.2019 polsko Milówka 2008 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Žilina 2010 5+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Stráž pod Ralskem 2009 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
13. - 15.12.2019 polsko Rzeszów dorost 4+1 palubovka
13. - 15.12.2019 ceska republika Jaroměř muži 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Jirkov 2010 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Světlá nad Sázavou 2007 4+1 palubovka
14.12.2019 polsko Witoszów Dolny 2007 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Říčany muži 4+1 UMT
14. - 15.12.2019 ceska republika Třinec muži 4+1 palubovka
14. - 15.12.2019 ceska republika Uherský Brod ženy 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Krupka 2009 4+1 palubovka
20. - 22.12.2019 ceska republika Trutnov muži 3+1 palubovka
21.12.2019 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
21.12.2019 ceska republika Lučenec 2009 4+1 palubovka
30.12.2019 ceska republika Dolný Kubín muži 4+1 palubovka

Poslední komentáře