FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
21. - 23.12.2018 Trutnov muži
20.01.2019 Praha 2008
20.01.2019 Praha 2006
05.01.2019 Odolená Voda 2010
05.01.2019 Odolená Voda 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2004 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2002 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2009
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2008
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2007
 

Prosincové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
01.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
01.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
01. - 02.12.2018 slovensko Rabča dorost 4+1 palubovka
01. - 02.12.2018 polsko Milówka 2005 4+1 přírodní tráva
01. - 02.12.2018 ceska republika Hlušice 2008 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Říčany 2011 4+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2006 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2009 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Říčany 2010 4+1 UMT
08.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
08.12.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2012 3+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2011 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2008 4+1 palubovka
08.12.2018 slovensko Žilina 2009 5+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Ledeč nad Sázavou 2006 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
08.12.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Prostějov 2007 5+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Brno 2012 4+1 palubovka
08. - 09.12.2018 ceska republika Kutná Hora 2011 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2007 5+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2009 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2012 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Brno 2008 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Brno 2006 4+1 palubovka
14. - 16.12.2018 polsko Rzeszów dorost 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Krupka 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2011 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2009 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Uherský Brod ženy 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
15. - 16.12.2018 ceska republika Třinec muži 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2010 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Dolní Břežany 2008 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
16.12.2018 ceska republika Říčany 2012 4+1 UMT
16.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Brno 2008 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Brno 2010 4+1 palubovka
21. - 23.12.2018 ceska republika Trutnov muži 3+1 palubovka

Poslední komentáře