FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23. - 24.06.2018 Holice 2003
09.06.2018 Česká Skalice 2010
23.06.2018 Žlutice 2007
25.08.2018 Praha 2008
08.05.2018 Všeradice 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
18.02.2018 Detva 2008
27.01.2018 Detva 2007
20.01.2018 Partizánske dorost
20.01.2018 Liptovský Mikuláš 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2009
 
kemp myto

Květnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.05.2018 ceska republika Kochánky 2007 5+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Pečky 2010 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2008 5+1 přírodní tráva
05. - 06.05.2018 ceska republika Ostrava 2007 5+1 přírodní tráva
06.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kochánky 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kutná Hora 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Všeradice 2011 4+1 přírodní tráva
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2010 4+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 1999 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
26.05.2018 ceska republika Bohdalice 2010 4+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • Chomutov r.2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.SKJ JUNIOR ŽATEC 2.FK LITOMĚŘICE,,žlutí´´ 3.MFK MOST 4.FK ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Včera
    FK Radošovice
     
  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 SK Stodůlky Praha A SK Stodůlky Praha B ...
     
  • Adidas 4 Sport Cup
    Včera
    Ešte stále sa môžete prihlásiť! Posledné voľné miesta v kategóriách ...
     
  • MANVER Cup 2018
    Před 4 dny
    FK Brandýs-Boleslav Poslední volné místo !